MÖBLER / Bord / Skrivbord 9625422

nr 962 5422

Skrivbord

1880-tal, längd: 64 cm, djup: 125 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 maj 2015
kl 18:34:04