ART / Lithographs / Giclée 14413356
nr 1441 3356
Hans Konnman
(f. 1949), Sverige
Hans Konnman (b. 1949), Sweden. Motiv från Ålands skärgård. Signed, numbered 9/75. Image dimensions: ca 28x38 cm. Sheet: 42x52 cm, oramad
,
Gicléetryck, Motiv från Ålands skärgård. Signerad, numrerad 9/75. Bildmått: ca 28x38 cm. Bladets mått: 42x52 cm, oramad
Hans Andersson Konnman, Swedish artist born 1949.
Monday January 10 2022
at 18:28:11