KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 16165288
nr 1616 5288
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Torrnålsgravyr, Signerad, numrerad 107/225, daterad -85. Bildmått: 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 37x44 cm
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:02:07
25/4 22:28:28
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson