MÖBLER / Bord / Matbord+ 5475430

nr 547 5430

Matbord+

4 iläggsskivor, Dia:110, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

7.400 kr

måndag 20 oktober 2008
kl 17:06:24