KONST / Litografier / Färglitografi 16185296
nr 1618 5296
Hans Ekvall
(f. 1918), Sverige
Blomsterstilleben, Signerad. Numrerad 207/250. Färglitografi, bildmått: 44x52. Bladets mått: 57x63 cm, oramat löst blad
Hans Ekvall, född 1918 i Nora, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:08:18
6/5 18:41:18