MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 15086523
nr 1508 6523
CARPET
oriental, 208x300, wear, damages.
Orientalisk, 208x300 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 1000
Monday December 12 2022
at 18:11:41
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
800 kr
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr