KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052092
nr 1405 2092
Akvarell
Lisa Nyström. Körsbär. Signerad. Akvarell, 13x18cm, yttermått inklusive ram: 31x34cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:24:57
17/6 22:58:47
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer