Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Litografi 8181385



*

nr 818 1385


Litografi

Frankrike, utsmyckade hästar, motivets mått: 31 x 41


Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 1 april 2013
kl 19:11:37


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
27/3 23:36:07 1      150 kr
29/3 17:44:10 2      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt grafik litografi litografier utsmyckade hästar
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr