KONST / Litografier / Färglitografi 11543012
nr 1154 3012
Marie-Louise Ekman
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 79/245, signerad Marie Louise De Geer Bergenstråhle 1976, bladets mått 74x99, Oramad
Kondition: vikskador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:28:40
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
Marie-Louise Ekman
Läs mer om Marie-Louise Ekman