MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 14499249
nr 1449 9249
Karmstol
bemålad, 1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:20:25
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
700 kr