ART / Lithographs / Litograph in colors 7707130
nr 770 7130
LITOGRAPH IN COLORS
artist unknown, 113/115, signerad -53, subject size: 39x50,
okänd konstnär, 113/115, signerad -53, motivets mått: 39x50
400
SEK 300
Monday August 13 2012
at 17:48:22
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr