KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14052150
nr 1405 2150
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 217/210. Motivet: 20x15cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:59:51
20/6 09:28:42
300 kr
21/6 16:07:13
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman