KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252957
nr 1425 2957
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AA, Hus i landskap. Olja på pannå, 32x37, yttermått inklusive ram: 41x47
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:52:48
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg