![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 10291251
*
nr 1029 1251
Anna Micro Vikstrand
(f. 1970), Sverige
Färglitografi, Anna Micro Vikstrand (f. 1970), 235/300, sign- 99, motivet: 33x29
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 april 2016
kl 18:32:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/4 10:07:28
1
400 kr
4/4 18:09:04
2
500 kr
4/4 18:17:43
3
500 kr
4/4 18:17:43
2
500 kr (Budbetjänt)
4/4 18:20:52
4
600 kr
4/4 18:23:10
2
700 kr
4/4 18:27:11
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Läs mer om Anna Micro Vikstrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna micro vikstrand färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anna Micro Vikstrand
nr 1029 1251
Anna Micro Vikstrand
(f. 1970), Sverige
Färglitografi, Anna Micro Vikstrand (f. 1970), 235/300, sign- 99, motivet: 33x29
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 april 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/4 10:07:28 | 1 | 400 kr |
4/4 18:09:04 | 2 | 500 kr |
4/4 18:17:43 | 3 | 500 kr |
4/4 18:17:43 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
4/4 18:20:52 | 4 | 600 kr |
4/4 18:23:10 | 2 | 700 kr |
4/4 18:27:11 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.Läs mer om Anna Micro Vikstrand
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna micro vikstrand färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25