ART / Lithographs / Litographs 16259321
nr 1625 9321
LITOGRAPHS
2 pcs, 19th century, Slaget vid Leipzig & Warschau. Image dimensions: 47x80 cm, outer dimensions including frame: 78x108, missfärgningar, wear.
2 st, 1800-tal, Slaget vid Leipzig & Warschau. Bildmått: 47x80 cm, yttermått inklusive ram: 78x108 cm. Ej signerad
Condition: missfärgningar, slitage
700
SEK 700
Monday June 3 2024
at 19:44:40
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
LITOGRAPHS
nr 1625 9321
LITOGRAPHS
| Estimate: | 700 |
| Sold: | SEK 700 |
Monday June 3 2024 |