KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17546343
nr 1754 6343
Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 cm, yttermått inklusive ram: 26x37 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador, skadad ram
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 januari 2026
kl 18:52:39
26/1 15:53:11
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor