KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13292177
nr 1329 2177
Horst Janssen
(1929-1995), Tyskland
Etsning, "Lerchenstrasse 14". Signerad, numrerad 42/75,1980. Motivet: 21,5x20 cm
Horst Janssen, tysk konstnär född 1929, död 1995.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:36:58
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr