ART / Lithographs / Litograph in colors 8702110
nr 870 2110
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
2 pcs. Ulf Greder (b. 1949), still life, numrerade och signerade, motivet: 40x30,
LITOGRAPH IN COLORS, 2 st. Ulf Greder (f. 1949), stilleben, numrerade och signerade, motivet: 40x30
Ulf Greder, born 1949 in Stockholm, Swedish painter.
800
SEK 300
Monday January 20 2014
at 18:13:25
100 kr
250 kr
250 kr