KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17309338
nr 1730 9338
Akvareller
2 st, Eldrun Heurlin, Hagalund & Söder. Signerad, daterad -77. Akvarell, bildmått: 25x30 - 26x40 cm, yttermått inklusive ram: 41x46 - 42x56
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:03:44
13/10 10:56:57