FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 11796462
nr 1179 6462
SIDEBOARD
1920s. Length: 119 cm. Width: 51 cm. Height: 100 cm, wear, damages, key is missing. Dörrpar går ej att stänga ordentligt.
1920-tal. Längd: 119 cm. Djup: 51 cm. Höjd: 100 cm
Condition: slitage, skador, nyckel saknas. dörrpar går ej att stänga ordentligt
800
SEK 350
Monday April 23 2018
at 20:23:58
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)