KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257196
nr 1425 7196
Ditti Hood
(1921-1998), Sverige
Oljemålning, "Meditation". Signerad Hood -63. Olja på duk, 90x130cm, yttermått inklusive ram: 93x133cm
Kondition: färgbortfall
Ditti Hood, svensk bildkonstnär född 1921, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:28:04
300 kr
500 kr
400 kr
400 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr