KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12393336

nr 1239 3336

Dan Nygårds

(f. 1943), Sverige

Blandteknik, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. På bordsskiva, monogramsignerad, 78x53 cm

Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 mars 2019
kl 18:22:06

4/3 18:17:06 1      Vinnande bud

Dan Nygårds

Läs mer om Dan Nygårds