GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardiniere 16327056

nr 1632 7056

Jardiniere

faner i lövträ med beslag i mässing. Medaljong med rosor. Löstagbar insats i zink. Längd: ca 48 cm, djup: ca 26 cm, höjd: ca 23 cm

Kondition: ålderelaterat slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 15 juli 2024
kl 20:45:51