KONST / Litografier / Färglitografi 13898016

nr 1389 8016

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 96/200. Motivet: 73x55, yttermått inklusive ram: 89x70 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 april 2021
kl 18:21:54

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström