KONST / Litografier / Färglitografi 13557091
nr 1355 7091
Marcel Mariën
(1920-1993), Belgien
Färglitografi, Händer. Signerad, numrerad 83/100. Bladets mått: 64,5x50 cm, oramat löst blad
Marcel Mariën, bildkonstnär född 1920, död 1993.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:33:38
300 kr
350 kr
400 kr
19 okt