KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9223118
nr 922 3118
Lars Stenstad
(f. 1921), Sverige
Gouache, Lars Stenstad (f. 1921), signerad, motivet: 17x17
Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:16:34
3/11 09:44:02
100 kr
3/11 13:52:43
Lars Stenstad
Läs mer om Lars Stenstad
Gouache