KONST / Litografier / Färglitografi 14775187

nr 1477 5187

Lars Melander

(f. 1939), Sverige

Signerad, numrerad 4/55, "floden". Färglitografi, bildmått: 17x30 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm

Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 4 juli 2022
kl 18:18:08

Lars Melander

Läs mer om Lars Melander