FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining room set 6514435
nr 651 4435
DINING ROOM SET
Matsalsbord + 10 st stolar + 2 karmstolar, Engelsk modell, + 2 ilägg, wear, damages.
Matsalsbord + 10 st stolar + 2 karmstolar, Engelsk modell, + 2 ilägg
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1900
Monday August 16 2010
at 17:51:06
14/8 13:32:57