FURNITURE / Tables / Pedestal table 5831249

nr 583 1249

PEDESTAL TABLE

1880-tal ovalt, lenght: 86, width: 57, height: 75, slitage.

1880-tal ovalt, längd: 86, djup: 57, höjd: 75

Condition: slitage

100

Monday May 18 2009
at 18:38:44