MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 7673643
nr 767 3643
Matsalsgrupp
6 del, Gustaviansk stil, 3 iläggsskivor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 juli 2012
kl 19:27:43
15/7 21:59:22
Den Gustavianska stilen