KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavelram 15527398
nr 1552 7398
Tavelram
Sent 1800-tal, förgylld, 73x109 cm, yttermått inklusive ram: 102x137 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:21:26
100 kr
150 kr