ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 15239505

nr 1523 9505

WATERCOLOUR

Daga Wennerström (1955 -) signerad, akvarell, Djurgårdsvarvet, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm,

Daga Wennerström (1955 -) signerad, akvarell, Djurgårdsvarvet, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm

600

SEK 350

Monday February 20 2023
at 19:02:39

18/2 11:15:15 1      300 kr
19/2 21:57:17 2      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Feb 20

Stockholm

Read more about Stockholm