KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15239505
nr 1523 9505
Akvarell
Daga Wennerström (1955 -) signerad, akvarell, Djurgårdsvarvet, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:02:39
18/2 11:15:15
300 kr
19/2 21:57:17
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm