![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 10469494
*
nr 1046 9494
Haries Lagerbrink
(f. 1920), Sverige
Färglitografi, Haries Lagerbrink (f. 1920), 1960, Figur, motivet: 46x31
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juli 2016
kl 20:18:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/7 21:47:23
1
200 kr
17/7 22:49:56
2
150 kr
17/7 22:49:56
1
200 kr (Budbetjänt)
18/7 20:13:52
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Läs mer om Haries Lagerbrink
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figur färglitografi grafik haries lagerbrink litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Läs om budbetjänten
Läs mer om Haries Lagerbrink
nr 1046 9494
Haries Lagerbrink
(f. 1920), Sverige
Färglitografi, Haries Lagerbrink (f. 1920), 1960, Figur, motivet: 46x31
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juli 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/7 21:47:23 | 1 | 200 kr |
17/7 22:49:56 | 2 | 150 kr |
17/7 22:49:56 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
18/7 20:13:52 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker född i BorÃ¥s 1920Läs mer om Haries Lagerbrink
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figur färglitografi grafik haries lagerbrink litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16