ART / Sculptures and works of art / Sculptures 9794335

nr 979 4335

SCULPTURES

2 pcs, wood, horses, height: 17-19 längd: 19-20,

2 st, Trä, Hästar, höjd: 17-19 längd: 19-20

Condition: slitage, skador

800

SEK 2000

Monday September 7 2015
at 19:42:26