ART / Sculptures and works of art / Sculptures 9794335
nr 979 4335
SCULPTURES
2 pcs, wood, horses, height: 17-19 längd: 19-20,
2 st, Trä, Hästar, höjd: 17-19 längd: 19-20
Condition: slitage, skador
800
SEK 2000
Monday September 7 2015
at 19:42:26
1.000 kr
1.200 kr
2.000 kr