KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14623360

nr 1462 3360

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad. Blandteknik, triptyk, yttermått inklusive ram: 59x32 cm

Utrop:

600 kr

måndag 25 april 2022
kl 20:11:43