Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etching 12354314



*

nr 1235 4314


ETCHING

Stig Pettersson, Vårvinter, 23/50, signerad -83. Subject: 31x39,


Stig Pettersson, Vårvinter, 23/50, signerad -83. Motivet: 31x39


Withdrawn

Auction date:

Monday February 18 2019
at 19:18:08


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik stig pettersson vintermotiv vårvinter
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    today
    12 jan at 19:28
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    today
    12 jan at 19:33
  • 6053 ETCHING
    Pål Svensson. Signed, numbered 22/40. Sheet: 52x39..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    today
    12 jan at 20:19




Ladda ner broschyr