ART / Lithographs / Litographs in colors 10355068
nr 1035 5068
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
3 pcs, Gunnar Stålbrand (b. 1925), Stockholm, subject: 33x40 ca, ett blad skadat.
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Stockholmsmotiv, motivet: 33x40 ca
Condition: ett blad skadat
Gunnar Stålbrand, born 1925 in Stockholm, Swedish painter and draughtsman.
800
SEK 150
Monday May 2 2016
at 19:32:00
1/5 23:44:59
100 kr
2/5 18:39:04
Gunnar Stålbrand
Read more about Gunnar Stålbrand