KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14555359
nr 1455 5359
2 st, Arne Lindblom, Stockholmsmotiv. Signerade. Olja på pannå, 16x13 cm, yttermått inklusive ram: 31x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:56:14
100 kr
150 kr