MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 9253312
nr 925 3312
Bokhylleskåp
50/60-tal, IKEA, Design Gillis Lundgren, längd: 300, djup: 35, höjd: 170
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 17 november 2014
kl 19:38:00
2.000 kr
2.400 kr
17 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal