KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17536719

nr 1753 6719

Staffan Liljefors

(1900-1982), Sverige

Oljemålning, Jägare i vinterlandskap. Signerad och daterad -66. Olja på pannå 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 49x59 cm

Staffan Liljefors, svensk bildkonstnär född 1900, död 1982.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 00:28:33)
Uppdatera
Visning

fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1

Auktionen
avslutas:

måndag 19 januari kl 18:30:04

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
12/1 21:44:37 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Staffan Liljefors

Läs mer om Staffan Liljefors