UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 5991416
nr 599 1416
Bordsur
Med 1 par Fotogenlampor, 'Comptoir Général M Piondet' Paris, 1800-tal, höjd: 54-64
Kondition: slitage, skador
Utrop:
10.000 kr
Såld:
11.700 kr
måndag 14 september 2009
10.500 kr
11.200 kr
11.600 kr