KONST / Litografier / Färglitografi 11709235
nr 1170 9235
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Naken man, signerad och numrerad 77/90, motivet: 38x55
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:32:38
19/3 19:13:03
1.000 kr
19/3 19:27:38
19 mar
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren