KONST / Litografier / Färglitografi 15327006
nr 1532 7006
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad ej numrerad. Färglitografi. Bladets mått: 65x73, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:40:18
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg