KONST / Litografier / Färglitografier 9996602
nr 999 6602
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 3 st. C Göran Karlsson (f. 1944), kompositioner, 166/200, signerade, -84, motivet: 79x59
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:14:59
7/12 18:27:40
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson