ART / Lithographs / Litograph in colors 11482446
nr 1148 2446
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Figurer, signed and numbered 28/250, bladets mått: 54x77,
LITOGRAPH IN COLORS, Figurer, signerad och numrerad 28/250, bladets mått: 54x77
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
1000
SEK 600
Monday December 4 2017
at 20:38:28
1/12 21:34:13
500 kr
4/12 19:29:29
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström