KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5232334
nr 523 2334
Akvarell
monogramsignerad C.R "Gossebarn" 42x30
Utrop:
5.500 kr
Såld:
22.000 kr
måndag 5 maj 2008
5.500 kr
6.800 kr
8.000 kr
8.000 kr
10.000 kr
9.000 kr
9.900 kr
11.000 kr
13.000 kr
13.000 kr
ledande budet*
13.500 kr
14.000 kr