KONST / Litografier / Färglitografi 11031296
*
nr 1103 1296
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, Leonor Fini (1907-1996), EA-upplaga, bladets mått: 56x37
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 april 2017
kl 20:00:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 20:05:22
1
100 kr
21/4 22:00:05
2
300 kr
21/4 22:20:31
1
300 kr
21/4 22:20:31
2
300 kr (Budbetjänt)
21/4 22:42:33
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: argentina argentinsk ea-upplaga färglitografi grafik leonor fini litografi litografier litografiskt blad sydamerika sydamerikansk
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Leonor Fini
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Läs om budbetjänten
nr 1103 1296
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, Leonor Fini (1907-1996), EA-upplaga, bladets mått: 56x37
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 april 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/4 20:05:22 | 1 | 100 kr |
21/4 22:00:05 | 2 | 300 kr |
21/4 22:20:31 | 1 | 300 kr |
21/4 22:20:31 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
21/4 22:42:33 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: argentina argentinsk ea-upplaga färglitografi grafik leonor fini litografi litografier litografiskt blad sydamerika sydamerikansk
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16