KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15652027

nr 1565 2027

Etsning

Lars Moberg. Signerad, numrerad 9/30, daterad 1957, Tågstation, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 41x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:58:52

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm