KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16778304
nr 1677 8304
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -52, Höstlandskap. Olja på duk, 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 59x74 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:21:44
28/1 23:58:14