LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Cruet stand 10143474
nr 1014 3474
CRUET STAND
+ ställ, Victorian style, wear, damages.
+ ställ, Nyrokoko
Condition: slitage, skador
1000
SEK 350
Monday January 25 2016
at 19:25:46
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr